„Skirtukas knygai“

Vaikystė – laikas, kupinas emocijų, ieškojimų, atradimų. Knygų skaitymas yra vienas prasmingiausių vaikų ugdymo būdų, skatinančių geriau pažinti pasaulį, mokytis naujų dalykų, lavinti kalbinius įgūdžius, vaizduotę.

„Saulučių“ grupė prisijungė prie Kauno menų darželio organizuojamo respublikinio ikimokyklinio amžiaus vaikų socialinio-meninio projekto „Skirtukas knygai“.  Kviesta švęsti Draugo dieną sukuriant skirtuką knygai.

Su vaikais kalbėjomės apie draugystę, pasitikėjimą draugu, žaidėme žaidimus. Skaitėme knygas, diskutavome apie jų saugojimą, puoselėdami pagarbą knygai. Vaikai sužinojo, kad skaitomą ar vartomą knygos vietą galima pažymėti skirtuku. Grupės vaikai sukūrė spalvingų, savitų, įvairių formų skirtukų.  Bendradarbiaudami su Elijos (D.Lensbergienė) ir Kamilės (K.Urniežienė) mamomis, skirtukus padovanojome Akmenės miesto Onos Šimaitės ir Akmenės rajono savivaldybės viešajai bibliotekai. Mamos vaikus apdovanojo saldžiomis dovanėlėmis.

Skirtukų parodą eksponavome ir grupės rūbinėje, kad tėveliai pasidžiaugtų vaikų kūrybiškumu, išradingumu. Tikimės, kad vaikučių pagaminti skirtukai pradžiugino mažuosius bibliotekų skaitytojus. Nuo mažų darbų užsimezga draugystė, toks šiltas gestas reiškia naujos, gražios draugystės pradžią.

 

 

 

Auklėtoja Giedrė Garbaliauskienė

5 (1)

Parašykite komentarą