„Drugelių“ grupės popietė „MARGASPALVIS RUDENĖLIS“. 2019-10-28

     Dar šiltas ir švelnus rudenėlis, linksmai išmarginęs lapelius, visus, vaikučius ir jų tėvelius pakvietė į salę.  „Drugelių“ grupės  ugdytiniai savo šventę pradėjo nuotaikinga pasisveikinimo dainele. O kokia gi šventė be „Rudenėlio“ (Ringaudas)? Jis , į pagalbą pasikvietęs savo mėnesius (Kajus, Emilis, Adrijus), papasakojo, kokias gėrybes ruduo užaugino.

  Keliaudami po rudenėlio šalį, žaidė žaidimus, sukosi rateliu ir po vieną, ir po du, ir su tėveliais kartu, o mamytės minė mįsles vaikučiams… Tai buvo netikėta .

Dainose, žaidimuose, eilėraščiuose  atsispindėjo svarbiausi rudens įvykiai: vėjeliui pučiant šoko ne tik lapeliai, bet skambėjo ir daržovių orkestro muzika. Puikiai savo eiles apie rudenėlio išdaigas padeklamavo „morkytės“ (Gabrielė, Augustė, Saulė).

O visą gražią šventę vainikavo neįprastai inscenizuota pasaka „Ropė“( o neįprasta todėl, kad pasakoje buvo po du vienodus veikėjus: du seneliai, dvi močiutės, dvi anūkės ir t.t.).

Visi džiaugėsi švente, nes patyrė spalvingą rudeninę nuotaiką, pasigrožėjo nuostabia rudens gėrybių parodėle, o vaikučiai dar gavo saldžių, mielų dovanėlių.

 

 

   Grupės auklėtojos Zina Pranckienė ir Julija Navickienė

Parašykite komentarą