5-ASIS LIETUVOS SOLIDARUMO BĖGIMAS „GELBĖKIT VAIKUS“ AKMENĖS GIMNAZIJOS IKIMOKYKLINIO UGDYMO SKYRIUJE „GINTARĖLIS“

Jau tradiciniu tapusiu š.m. spalio 4 d. Akmenės rajono Akmenės gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje „Gintarėlis“  organizuotas  renginys, skirtas   5 –ąjam,  Lietuvoje rengiamam solidarumo bėgimui „Gelbėkit vaikus“.

„Tai vaikų žinia visiems suaugusiesiems, kad socialinis jautrumas neturi sienų. Išgirskime ir palaikykime Lietuvos vaikų siekį padėti. Prisidėkime visi!“, – ragina Solidarumo bėgimą globojanti LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Bėgimą palaiko ir Ukrainos ambasada Lietuvoje bei LR Švietimo ir mokslo ministerija.

Darželio ugdytiniai su grupių auklėtojomis, pasipuošę  organizacijos „Gelbėkit vaikus“ lipdukais, rikiavosi darželio kieme. Išdalinti grupėms skiriamieji simboliai -balionai. Vedini savo grupės spalvos, vaikai apibėgo simbolinį ratą  apie darželį. Visi  gerai nusiteikę, skanduodami susitikome sporto aikštyne, kur vyko grupių prisistatymai. Visiems dalyviams  įteikti  Solidarumo bėgimo organizatorių diplomai.

Kiekvienas dalyvis turėjo bėgiko kortelę, kurioje nurodė savo rėmėjus. Džiugu, kad akcijos metu buvo paaukota 75 eurai, kurie buvo pervesti į organizacijos „Gelbėkit vaikus“ sąskaitą. Šios lėšos bus skirtos atnaujinti vaikų dienos centrus Lietuvoje ir įrengti vaikų žaidimų aikšteles Rusijos okupuotose Ukrainos teritorijose.

Auklėtoja Leta Numsėdienė

DSCN5585 Be pavadinimo DSCN5595 DSCN5598 DSCN5599 DSCN5600 DSCN5604 DSCN5611 DSCN5618 DSCN5619 DSCN5624

Parašykite komentarą