Tarptautinė diena be automobilio

Rugsėjo 20d. Akmenės gimnazijos  ikimokyklinio ugdymo skyrius „Gintarėlis“ kartu su bendruomene  paminėjo tarptautinę dieną be automobilio.   Visus susirinkusiuosius sveikino ir kaip saugiai važiuoti dviračiu mokė personažai: kiškis  gudruolis (auklėtoja L. Numsėdienė ), musmirė (priešmokyklinio ugdymo pedagogė G. Nakienė) ir  kiškis vikruolis (auklėtoja L. Krasauskienė).

Visuomenės sveikatos biuro specialistė G. Meižienė vaikams pasakojo apie tai, kokią žalą gamtai daro automobilių išmetamos dujos ir kaip gera judėti, žaisti, važinėtis dviračiais, paspirtukais, riedučiais švarioje, gražioje aplinkoje

Ugdytiniai kartu su sporto mokytoja (R. Beišiniene) savo ir darželio „ratuotas priemones“ demonstravo vieni kitiems, noriai jomis dalijosi, dalyvavo dviratukų, paspirtukų  estafetėse.

Šventės pabaigoje visuomenės sveikatos biuro specialistė G. Meižienė kiekvienam vaikui išdalino skrajutes,  kuriose buvo visi šeimos nariai  kviečiami dalyvauti  tarptautinėje dienoje be automobilio. Taip kiekvienam prisidėti oro taršos, triukšmo mažinimo gyvenimo kokybės gerinimo.

Auklėtojos L. Numsėdienė ir L. Krasauskienė

DSCN5484 DSCN5506 DSCN5532

Parašykite komentarą