EDUKACINĖ IŠVYKA Į NAISIUS

Akmenės gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Gintarėlis“ „Drugelių“ grupės ugdytiniai ir jų šeimos nariai važiavome į Naisius. Nuvažiavus mus pasitiko gidė, su kuria bendravome visą pusdienį. Aplankėme inkilų muziejų, saulės aikštę,angelų bei triušių salą. Laiptukais užlipę ant piliakalnio, pamatėme gražų kraštovaizdį, įspūdingus vaizdus. Didžiausią įspūdį vaikams paliko žirgyne esantys žirgai. Su jais buvo galima pabendrauti, paliesti , paglostyti juos. Visi likome nustebę, kodėl kai kurie žirgai buvo aprengti „marškiniais“. Žirgų raitelė-trenerė pateikė atsakymą į šį klausimą bei parodė mums kokiomis šukomis iššukuoja žirgo kailį tiek prieš treniruotę, tiek grįžus iš jos.

Po pasivaikščiojimo po Naisius, susėdome kavinės kiemelyje papietauti.Tuo pačiu, buvo 9 vaikučių išleistuvės į priešmokyklinio ugdymo „Meškučių“ grupę, kurią lankys nuo rugsėjo 1 dienos. Visiems vaikams buvo išdalijamos prisiminimo dovanėlės- šviečiantys laikrodukai,  kurie džiugino ir kitus darželio vaikus.

Geranoriška šeimos ir pedagogų sąveika – viena pagrindinių sąlygų nulemenčių visuminio vaiko ugdymo sėkmę.  Vadovaujamės pagrindiniu principu, kad viskas, kas daroma, daroma vaikų labui.

Noriu padėkoti Austėjos mamai už vaikučiams suorganizuotą edukacinę išvyką kartu su tėveliais bei kitais šeimos nariais.

                                   “Drugelių”grupės auklėtoja Zina Pranckienė

DSCF5162 DSCF5164 DSCF5170 DSCF5172 DSCF5175 DSCF5177 DSCF5189 DSCF5213 DSCF5231

Parašykite komentarą