„YRA NAMAI – TAI IR DUONOS BUS…“

Tokiu pavadinimu šventinę popietę, skirtą šeimos dienai paminėti, š.m. gegužės 17 d. savo tėveliams padovanojo Akmenės gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Gintarėlis“ „Saulučių“ grupės vaikai. Jie parodė su muzikiniais intarpais spektakliuką kaip boružėlės ieškojo mamytės ir namų. Jų mamytės nematė nei skruzdėlės,  plaštakė,  žvirbliai, gėlės. Bet žiogas visus nuramino: „Ša, neverkit niekas nebaisu. Gera  juk gyventi, suktis rateliu. Ir sustokime visi visi – tegu mūsų šeima bus labai graži. Atsiminkite visi, tikrai: kai yra mama – ten yra namai. Jei yra namai – tai ir duonos bus. Gyvenimas puikus“. Vaikams mama ir tėtis patys geriausi visame pasaulyje. Jų šypsena jiems šviečia kaip saulutė.

Gražių dainelių ir šokių vaikus išmokė muzikos mokytoja Vitalija Guobienė. Neformaliojo švietimo mokytojos Rimos Juškuvienės sukurti šokiai ragino pajudėti visus. Po šokių vaikai savo mamytėms ir tėveliams padovanojo gražiausią fotonuotrauką, įkomponuotą į marškinėlių siluetą, išrinktą iš grupėje vykusios fotosesijos.

Atsisveikinome su Urte, Džiugu, Austėja ir Hubertu, kurie jau pasiruošę keliauti į priešmokyklinę grupę. Būsimieji priešmokyklinukai atsisveikino padainuodami „Draugų dainą“.  Jie apdovanoti ikimokyklinio ugdymo programos baigimo pažymėjimais, vardiniais „Saulučių“ grupės medaliais ir gėlėtais balionais. Mažesnieji grupės vaikai gavo po „Saulučių“ grupės ženkliuką.

Tegu mūsų Šeima visada būna kartu!

 Auklėtojos Giedrė Garbaliauskienė ir Liongina Krasauskienė

1 (1) 2 (2) 3 (1) 4 (1) 5 (1) 6 (1) 7 (1) 8 (1) 9 (1)

Parašykite komentarą