KREPŠINIO VARŽYBĖLĖS „GYVENKIME SVEIKAI !!!“

Akmenės rajono Akmenės gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje „Gintarėlis“ vyko darželinukų krepšinio varžybos, skirtos sveiko gyvenimo būdo propagavimui.

Įstaigoje, sporto būrelių ir kitų veiklų metu, vaikai nuolat supažindinami su sveiko gyvenimo būdo privalumais, sveika mityba, judėjimo būtinumu, ugdomi sveiko gyvenimo įgūdžiai.

Vaikučiai buvo suskirstyti į keturias komandas: „Aguročių“ (baltos aprangos), „Pomidorų“ (raudonos aprangos), „Juodųjų serbentų“ (juodos aprangos) ir „Agurkėlių“ (žalios aprangos).

Pirmąją vietą iškovojo ir buvo apdovanoti pirmojo laipsnio diplomais „Agurkėlių“ komanda: HUBERTAS TRIMAILOVAS  iš  „Saulučių“ grupės, LUKAS BAGAVIČIUS  iš ,,Drugelių“ gr., AURELA POVILAITYTĖ  iš ,,Boružėlių“ gr., ARŪNĖ VORAITĖ ir TOMAS ŠVAŽAS iš ,,Meškučių“ gr.

Antrojo  laipsnio diplomais apdovanoti „Aguročių“ komandos žaidėjai: IGNAS SAMAUSKIS iš „Drugelių“ gr., DANIELIUS MOCKUS ir PIJUS  JANKAUSKAS  iš „Boružėlių“ gr., AISTIS MOMKAUSKAS ir MANTAS VAIČIUS iš „Meškučių“ gr.

Trečia vieta atiteko „Juodųjų serbentų“ komandai AUSTĖJAI ALEKSANDRAVIČIŪTEI ir ADRIJUI MINKEVIČIUI iš „Drugelių“ gr., LAURYNUI JAGMINUI iš „Boružėlių“ gr., JUSTUI PENIKUI ir HAROLDUI NOVOGROCKIUI iš „Meškučių“ gr.. Kitiems varžybų dalyviams įteikti varžybų dalyvių diplomai.

Akmenės rajono Akmenės gimnazijos ikimokyklinio skyriaus „Gintarėlis“ sporto  mokytoja

Rita Beišinienė

DSCN4934 (1) DSCN4940 DSCN4952 KR DSCN4957 DSCN4963

Parašykite komentarą