„Brangiausia man – Tėvynė“

Mūsų istorija turtinga svarbiomis, pasididžiavimo vertomis ir minėtinomis datomis, tačiau dalis jų yra ne šiaip sau garsios, o atraminės, pamatinės. Būtent tokia yra Vasario 16-oji, labai reikšminga kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį.

Norėdami paminėti Lietuvos atkūrimo šimtmetį, šventiškai pasipuošę Akmenės gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Gintarėlis“ ugdytiniai, nešini trispalvėmis širdelėmis, vėliavėlėmis, paukšteliais, gėlytėmis, rinkosi į papuoštą salę. Visus sveikino renginio vedėjos – Vitalija Guobienė, Regina Ivanauskienė ir Giedrė Garbaliauskienė.

Nuskambėjus Tautinei giesmei, buvo demonstruojami Lietuvos simboliai ir vaizdai. Vaikai simboliškai aplankė seklyčią Žemaitijoje, kur gyveno mūsų močiutės, išgirdo kokia skambi jų žemaitiška šneka, sužinojo lino kančios kelią ir kokių papročių kadaise buvo laikomasi.

Daug gražių jausmų išlieta deklamuojant poetų eiles, šokant liaudiškus ratelius, dainuojant dainas apie Lietuvą. Renginio pabaigoje visus pradžiugino keksiukų tortas, ant kurio degė šimtas žvakučių.

Dainuodami ir skaitydami eiles vaikai išreiškė savo meilę, nuoširdumą. Visi pajautėme mūsų kalbos, tautos savitumą ir svarbą.

V.Guobienė, R.Ivanauskienė ir G.Garbaliauskienė

DSCN2693 DSCN2670 DSCN2707 DSCN2655 DSCN2647 DSCN2634 DSCN2581 DSCN2600 (1)

Parašykite komentarą