Akmenės rajono ikimokyklinių ugdymo įstaigų vaikų šaškių varžybos

Akmenės vaikų lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ įvyko rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų šaškių varžybos į kurias susirinko dvidešimt keturi mažieji šaškininkai. Renginio tikslas – skatinti vaikus žaisti šaškėmis. Pirmiausia šaškių žaidimo pamokėlės ir varžybos vyko ikimokyklinio ugdymo įstaigose, o į rajono varžybas susirinko geriausi. Buvo žaidžiama  atskirai mergaičių ir berniukų grupėse.

Mergaičių grupėje geriausiai sekėsi Armandai Kuprytei iš Papilės Simono Daukanto gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Kregždutė“ (pedagogė Zita Dabožinskienė) – ji užėmė pirmąją vietą. Antroji vieta atiteko Gustei Majauskaitei iš Akmenės vaikų  lopšelio-darželio „Gintarėlis “ (pedagogės Leta Numsėdienė ir Gražina Nakienė), o trečioji – Džesikai Barvydaitei, atstovavusiai Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriui „Berželis“ (pedagogės Asta Jankauskienė ir Snieguolė Bogužienė).

Berniukų grupėje pirmąją vietą iškovojo Vilimantas Laurinaitis, antrąją vietą užėmė Ugnius Žalis,  abu dalyviai  iš Naujosios Akmenės vaikų lopšelio-darželio „Atžalynas“ (pedagogė Aurelija Rimkuvienė), o trečiąją vietą užėmė Dovydas Šimas iš Naujosios Akmenės vaikų lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ (pedagogė Jolita  Šimkienė).

Prizininkai apdovanoti medaliais ir diplomais. Visi varžybų dalyviai buvo paskatinti diplomais už dalyvavimą. Seimo nario Valiaus Ąžuolo padėjėja-sekretorė Justina Kazickaitė visiems dalyviams įteikė  knygeles,  kurias įsteigė Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“.

 

Parengta  pagal Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. Specialistės Zitos Stanislauskienės informaciją

Parašykite komentarą