NESAUGI ŽVĖRELIŲ KELIONĖ PRIE KALĖDINĖS EGLUTĖS

Artėjant didžiosioms metų šventėms, miško gyventojai panoro pasipuošti žaliaskarę eglutę. Jiems labai rūpėjo pasižiūrėti, kaip gi eglutę papuošė vaikai. Meškutis Rudis (auklėtoja D. Jurgelienė) ir Kiškutė Baltutė (logopedė L. Ivanovienė) išsiruošė į kelionę. Tačiau Meškutis Rudis ir Kiškutė Baltutė nežinojo kaip reikia elgtis gatvėje. Jie žaidė, išdykavo gatvėje tol kol įvyko nelaimė.
Gerai, kad lopšelio – darželio „Gintarėlis“ vaikai žinojo bendrosios pagalbos telefono numerį – 112. Į Kiškutės skambutį labai greitai sureagavo ir pirmąją pagalbą suteikė Daktarė Aiskauda (auklėtoja L. Numsėdienė). Sužinojusi nelaimės priežastis, Daktarė Aiskauda paskambino policijos bičiuliui Amsiui.
Atvykęs Amsis (auklėtoja Z. Pranckienė) paaiškino miško gyventojams apie saugaus eismo ir elgesio gatvėje taisykles bei pakvietė visus susirinkusius vaikučius bei Meškutį ir Kiškutę įtvirtinti žinias apie saugaus eismo taisykles bei tinkamą elgesį gatvėje ir pažiūrėti animacinius filmukus „Bičiulio Amsio patarimai“.

Renginio organizatorės

Parašykite komentarą