Prisiminus Kalėdas mūsų darželyje

Praėjus Kalėdiniam laikotarpiui lieka smagūs prisiminimai, kuriais norime pasidalinti su Jumis. Lopšelio-darželio „Gintarėlis“ ugdymo grupės Kalėdinį laikotarpį pasitiko ypatingai, šis laikotarpis buvo kupinas nuotykių, į svečius užsuko įvairiausių personažų, kurie linksmino vaikučius.

Daug daugiau sužinosite skaitydami toliau… 

 „Kiškučių“ grupės Kalėdinis rytmetis

Meškučių ir nykštukų nuotykiai belaukiant Kalėdų

Kalėdų šventės sulaukė ir mūsų mažieji lopšelio grupės ugdytiniais. Gruodžio 23 dienos rytmetį „Kiškučių“ grupės vaikučiai pavirto mažais nykštukais. Renginio vedantieji meškutis ir nykštukas (auklėtojos R. Ivanauskienė ir D. Jurgelienė) visus pasitiko su smagia nuotaika ir įdomiais žaidimais. Ši šventė vaikučiams buvo ypatinga, mažieji nykštukai kartu su tėveliais dainavo daineles, šoko ratelius ir laukė stebuklingojo Kalėdų senelio. Jį pamatę nepabūgo ir drąsiai žengė pasiimti lauktųjų dovanėlių. Vaikučiai ir tėveliai smagiai leido laiką ir kartu dalinosi neišdildomais įspūdžiais.

Grupės auklėtojos R. Ivanauskienė ir D. Jurgelienė

Kalėdų stebuklo belaukiant kartu su „Meškučių“ grupės ugdytiniais

Gruodžio 23 d. Kalėdų šventė atėjo ir į priešmokyklinio ugdymo grupę. Vaikučiai buvo  įvairiausio grožio snaigėmis, fėjomis, o berniukai nykštukais. Taip pasipuošę nuskubėjo į darželio aktų salę, kurioje laukė smagūs nuotykiai kartu su „Mikės pūkuotuko“ draugais: Knysliuku (logopedė L. Ivanovienė) tigriuku (auklėtoja L. Numsėdienė), nykštuku (Priešm. ugd. pedagogė G. Nakienė) ir besmegeniu (auklėtoja L. Danusevičienė).

Renginio metu muzikinį pasirodymą atliko muzikos mokyklos auklėtiniai Tomas ir Dovas, kurie grojo su akordeonu ir fleita.

Šventėje vaikai šoko snaigių, nykštukų šokelius, deklamavo eilėraščius, dainavo daineles, o vakarui įsibegėjus sulaukė ir brangiojo Kalėdų senelio, kuris nešėsi pilną maišą dovanų.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė G. Nakienė

Auklėtoja L. Danusevičienė


BORUŽĖLIŲ“ GRUPĖS KALĖDŲ ŠVENTĖ

„Mikės pūkuotuko“ draugai ir susitikimas su Kalėdų seneliu
Gruodžio 17 dienos popietę Akmenės vaikų lopšelio – darželio „Gintarėlis“
“Boružėlių” grupės vaikai lydimi tėvelių skubėjo į susitikimą su Kalėdų seneliu. Grupės auklėtoja LETA NUMSĖDIENĖ – “Tigriukas” ir logopedė LAURA IVANOVIENĖ – “Knysliukas” pakvietė vaikus nukeliauti į Kalėdinę pasaką. Kalėdinėje pasakoje vaikai sutiko “Nykštuką” ( Priešmokyklinio ugdymo pedagogė, auklėtoja – GRAŽINA NAKIENĖ), “Besmegenį” (Meninio ugdymo mokytoja, auklėtoja – LAURYNA DANUSEVIČIENĖ). Jiems talkino meninio ugdymo mokytoja VITALIJA GUOBIENĖ. Šie personažai kartu su karnavaliniais rūbais pasipuošusiais vaikais dainavo daineles, deklamavo eilėraštukus, juokavo, mankštinosi, rinko sniego gniūžtes, smagiai šoko, pokštavo, žaidė žaidimus. Vaikus aplankė Kalėdų senelis. Vaikučiai ne tik patyrė gerų emocijų, padovanojo vieni kitiems šypsenas, bet ir sukurtą kalėdinę dvasią parsinešė į namus.

Auklėtoja L. Numsėdienė

 

„Saulučių“ grupės Kalėdinė šventė 

„Gerasis vilkas ir ožiukai“

Prasmingų ir svarių darbų!

Drąsių idėjų, lengvos laimės rankos!

Atvirumo viskam,

Šilumos ir jaukumo Jūsų namams,

Ir paties gražiausio Kalėdų stebuklo!

Su šiais žodžiais gruodžio 17 d. visus „Saulučių“ grupės ugdytinius pasitiko Kalėdinio vakaro vedėjos auklėtojos L. Krasauskienė ir G. Garbaliauskienė.

Šį nepaprastą vakarą „Saulučių grupės ugdytiniai pasivertė gražiais ožiukais. vilku, kalviu. Ugdytiniai inscenizavo „gerasis vilkas ir ožiukai“ pasaką, kuri baigėsi laimingai. Mažieji ožiukai dainavo daineles, vaidino, deklamavo eilėraščius, šoko ratelius. Vakaro pabaigoje į „ožiukų“ trobelę užsuko labai laukiamas Kalėdų senelis, kuris atėjo nešdamas pilną maišą dovanėlių.

auklėtojos L. Krasauskienė ir G. Garbaliauskienė

„Drugelių“ grupės Kalėdinis renginys

„Kalėdų seneli ateiki greičiau“

Įspėk, kas kvepia?

Lelijos? Liepos? Vėjai? Ne.

Taip kvepia fėjos ir nykštukai.

Taip kvepia vakaras sapne.

Gruodžio 23 d. „Drugelių“ grupės ugdytiniai šventė Kalėdinę šventę. Ugdytinių laukė pilna stebuklų ir nuotykių pripildyta kelionė, kurioje juos lydėjo personažai: smagioji fėja ir nykštukas.

Šventę papildė gražus Nojaus ir Roberto mamyčių muzikinis pasirodymas, kuris sušildė ir praskaidrino šventės nuotaiką.

Renginio metu ugdytiniai žaidė žaidimus, dainavo daineles, kiekvienas deklamavo eilėraštį. Vaikai buvo laibai laimingi, nes kaip ir dera, šventės pabaigoje į svečius užsuko Kalėdų senelis, kuris atnešė maišą pilną dovanų.

Auklėtojos D. Jurgelienė ir Z. Pranckienė