Tarptautinė tolerancijos diena kartu kurkime TOLERANCIJOS MOZAIKĄ!

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti jau tryliktus metus inicijuoja lapkričio 16-osios –  Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimą Lietuvoje. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis yra MOZAIKA.

Akmenės rajono Akmenės vaikų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ ugdymo grupės lapkričio 16- tą dieną aktyviai dalyvavo tolerancijos dienos paminėjime.

Minėdami šią dieną ugdytiniai kūrė įvairias mozaikas iš spalvoto smėlio, plastikinių kamštelių, pagaliukų, lapelių, šios mozaikos simbolizavo lygybę, toleranciją.

Prie tolerancijos dienos minėjimo prisidėjo ir aktyviai dalyvavo: renginio organizatorė, logopedė L. Ivanovienė, „Boružėlių“ grupės ugdytiniai ir auklėtoja L. Numsėdienė, „Saulučių“ grupės ugdytiniai ir auklėtojos L. Krasauskienė ir G. Garbaliauskienė, „Drugelių“ grupės ugdytiniai ir auklėtojos Z. Pranckienė, D. Jurgelienė, „Meškučių“ grupės ugdytiniai ir auklėtojos G. Nakienė ir L. Danusevičienė.

Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimas labai aktualus šiuo laikmečiu, todėl labai svarbu, kad tolerancija būtų skiepijama jau nuo ikimokyklinio amžiaus.

Renginio organizatorė

Logopedė L. Ivanovienė

Akmenės l.d. GINTARĖLIS. tolerancija 2015 2Akmenes l.d. GINTARELIS. tolerancija 2015 1